En Yeni Ürünler

Seçiminizi Daraltın

Kategoriler

Tümü » VETERİNER HEKİMLİĞİ

  Marka

  Fiyat Aralığı

  Sadece

  Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
  Hızlı ve pratik başvuru için sistemlere ayrılarak yazılan bu kaynak, pratisyen ve öğrencileri sığır hastalıklarını teşhis etme, tedavi ve korumada gereken bilgilerle donatır.
  500,00 TL
  Bu kitabın önemli bir özelliği, konu ile ilgili klinik görüntülerdir.
  650,00 TL
  500,00 TL
  %23,1
  Kedi ve Köpeklerde; öncelikli olarak vücudun sıvı kompartımanları ve sıvının vücut içinde bir yerden diğer yere nasıl hareket ettiğini açıklayan bilgiler sunulmaktadır. Daha sonra klinikle ilgili bölümler bol resimle anlatılmıştır.
  100,00 TL
  İlk bölümde toksikoloji hakkında kısa genel bilgiler, ikinci bölümde klinik bulgulardan teşhise, üçüncü bölümde zehirlenmelerde sağaltım yöntemleri, dördüncü bölümde ise ülkemizde yaygın olarak görülmesi muhtemel özel zehirlen
  70,00 TL
  Kedi ve Köpeklerde; klinik bulgulardan ayırıcı tanıya yaklaşım, ayırıcı tanıya sistemik yaklaşım ve laboratuvar değerler ve sonuçların yorumlanması olmak üzere üç kısımdan oluşmaktadır. Çok kapsamlı referans kitapların sistematik bir özetidir.
  100,00 TL
  Kedi ve Köpeklerde EKG uygulamalarının tüm yönlerinin; karar, uygulama ve sonuçlarıyla birlikte değerlendirildiği bir rehberdir.
  80,00 TL
  Sığır, Koyun, Keçi, At, Kedi ve Köpeklerde tüm meme hastalıklarını anlatan bir kitap
  100,00 TL
  Kedi ve Köpeklerde; Genel Cerrahi, Yumuşak Doku Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Sinir Cerrahisi konularını Göz Hastalıkları, Fizyoterapi ve Anestezi protokolleriyle anlatan, içerisinde 1550 den fazla fotoğraf bulunan komple bir cerrahi kitabı.
  600,00 TL
  Koyun ve Keçi Irkları, İlaç Kullanım Seçenekleri, Biyokimyasal Parametreler ve Pratikteki Yorumları, İç Hastalıkları ve Sağaltım Uygulamaları, Hematolojik Değerlendirmeler, Reproduksiyon ve Üreme Sistemi Hastalıkları, Zehirlenmeler ve Sağaltım Yaklaşımlar
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Sığırlarda topallığa neden olan ayak hastalıkları ve bunların önlenmesine yönelik temel yaklaşımlar sürü sağılığı bağlamında anlatılmaktadır. Sunulan bilgilerin daha kolay anlaşılabilmesi için 500'den fazla renkli çizim ve fotoğraf bulunmaktadır.
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Toplam 18 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
  Medipres Yayıncılık Ltd. Şti.   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.