En Çok İzlenenler


Sayın müşterilerimiz!
Uzaktan eğitim nedeniyle pek çok öğrenci arkadaşımız aynı günler de bireysel olarak siparişlerini vermekteler. Bu durum biz ve bizim gibi pek çok yayınevinde normale oranla on kata kadar varabilen işyükü artışına sebep olmuştur.
Sitemize düşen siparişler sırayla işleme alınmakta ve kargolanmakta.
Genelde siparişlerimizi bu yoğunluk nedeniyle aynı gün değil de bir gün sonra kargoya verebiliyoruz.
Kargoya verdikten sonra ürünler kargo şubesine gitmekte ve orada takip numaraları verilmekte ve bizim sistemimize düşmekte. Her gün saat 19 dan sonra bu numalar mail adresinize gönderilmekte.
Sipariş hazırlığı yoğunluğumuz nedeniyle telefonlarınıza çoğu zaman cevap veremiyoruz. Bize ulaşmak istediğinizde aşağıdaki WhatsApp numaramızı kullanmanızı rica ediyoruz. Dünyamızın pandemi nedeniyle çok zor günler ve değişik süreçler geçirdiği bu günlerde sabrınızdan ötürü teşekkür etmek istiyoruz.

WhatsApp TEL: (0.552) 451 12 11

En Son Yayınlananlar

Sobotta – İnsan Anatomisi Atlası, her şeyi takip etmenizi sağlayan kesin bir rehberdir: Anatomik detayları tanımlamak ve yerleştirmekten, bilgilerinizi disseksiyon uygulamalarında ve klinik rotasyonlarda pratik hayata uygulamaya kadar. Gerçeğe olabildiğin
780,00 TL
Hızlı ve pratik başvuru için sistemlere ayrılarak yazılan bu kaynak, pratisyen ve öğrencileri sığır hastalıklarını teşhis etme, tedavi ve korumada gereken bilgilerle donatır.
500,00 TL
Bu kitabın önemli bir özelliği, konu ile ilgili klinik görüntülerdir.
650,00 TL
500,00 TL
%23,1
Bu atlasın, Kedi ve köpeklerde operatif ortopedik yaklaşımları öğrenmek ve öğretmek için önemli bir araç olacağına inanıyoruz.
150,00 TL
Kedi ve Köpeklerde; öncelikli olarak vücudun sıvı kompartımanları ve sıvının vücut içinde bir yerden diğer yere nasıl hareket ettiğini açıklayan bilgiler sunulmaktadır. Daha sonra klinikle ilgili bölümler bol resimle anlatılmıştır.
100,00 TL
Kedi ve Köpeklerde EKG uygulamalarının tüm yönlerinin; karar, uygulama ve sonuçlarıyla birlikte değerlendirildiği bir rehberdir.
80,00 TL
Kedi ve Köpeklerde; Genel Cerrahi, Yumuşak Doku Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Sinir Cerrahisi konularını Göz Hastalıkları, Fizyoterapi ve Anestezi protokolleriyle anlatan, içerisinde 1550 den fazla fotoğraf bulunan komple bir cerrahi kitabı.
600,00 TL
Kedi ve Köpeklerde; klinik bulgulardan ayırıcı tanıya yaklaşım, ayırıcı tanıya sistemik yaklaşım ve laboratuvar değerler ve sonuçların yorumlanması olmak üzere üç kısımdan oluşmaktadır. Çok kapsamlı referans kitapların sistematik bir özetidir.
100,00 TL
Sığır, Koyun ve Keçilerde görülen tüm iç hastalıkları teşhis, tedavi, prognozu ile birlikte renkli fotoğraflarla anlatan bir kitap
120,00 TL
Kedi ve Köpeklerde Tüm Yumuşak Doku Operasyonlarını bol fotoğrafla aşama aşama anlatan çok önemli bir cerrahi kitabı.
190,00 TL

Editörün Seçimi

Medipres Yayıncılık Ltd. Şti.   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.